Pod Bożym Niebem - Kerygmat Przeżywany Na Nowo

Camp Vista

Wspólnota Domowego Kościoła w Chicago ma zaszczyt zaprosić wszystkich na rekolekcje rodzinne, które odbędą się od 17 do 24 czerwca w ośrodku Camp Vista w Wisconsin.

Tematem tegorocznych rekolekcji będzie Kerygmat, a treści będzie głosił moderator naszej wspólnoty ks. Stanisław Jankowski.

Jeżeli pragniesz odnaleźć siebie, odnowić swoja wiarę, a przy tym spędzić wspaniały czas w gronie rodzinnym, zapraszamy!

Dołącz do nas. Spotkajmy się w malowniczo położonym ośrodku Camp Vista w stanie Wisconsin, gdzie razem w służbie, miłości i jedności zanurzymy się w glebie naszej wiary aby ja odkryć na nowo. Kerygmat to właśnie to - odnowa wiary czyli ewangelizacja.

W programie każdego dnia jest miejsce na modlitwę, konferencje, spotkania i prace w grupach oraz czas wolny kiedy to można wypocząć wraz z rodzina. Ośrodek Camp Vista ma dla nas wiele do zaoferowania jeżeli chodzi o wypoczynek fizyczny jak i duchowy.

Zapewniony jest posiłek jak również opieka do dzieci. Po więcej informacji prosimy o kontakt z Diana Checiek: (773) 290-0041.